Výroba a servis

Svatební prsteny zhotovené naší společností jsou vyrobeny ze čtrnáctikarátového zlata. Jsou k dostání v barvě bílé, žluté a červené.

Možná je také kombinace těchto barev. Jsme schopni vyrobit prsteny rovněž ze zlata osmnáctikarátového, z platiny nebo z palladia. Nevyužíváme žádnou formu dobarvování vyjma rhodiování, které je popsáno níže.

Jelikož máme k dispozici moderní 3D technologii, jsme schopni vytvořit trojrozměrný model unikátního šperku odpovídajícího zcela Vašemu vlastnímu návrhu a ten v originálním provedení následně vyrobit. 

Do našich prstenů mohou být vsazeny zirkony nebo brilianty. Brilianty jsou používány vždy vysoké kvality a výjimečné barvy. Ke každému zakoupenému prstenu s briliantem je přiložen certifikát. Na certifikátu je vyznačen brus briliantu, jeho čistota, barva a hmotnost. Jedná se o tzv. 4C – cut, clarity, color and carat. U větších briliantů dodáváme velký mezinárodní certifikát.

Klademe skutečně velký důraz na kvalitu briliantů, proto používáme výhradně brilianty čistoty VS, VVS a IF a barvy G, F,E a D, což znamená, že si Vámi zakoupené prsteny uchovají trvale svou hodnotu. 

Výhody

Zásnubní prsteny expresně do 14 dnů

Všechny modely zásnubních prstenů z bílého a žlutého zlata jsme schopni vyrobit expresně do 14 pracovních dní od přijetí objednávky.

Chci vědět více...

Originální krabička Aurellio ZDARMA

Ke všem prstenům standardně nabízíme krabičku zdarma. U zásnubních prstenů máte na výběr ze 3 barevných variant.

Výroba na zakázku

Dle vašich návrhů či fotky vytvoříme 3D model prstenu, který následně přesně podle vašich přání vyrobíme na míru.

Chci vědět více...

Expresní výroba

Nestíháte? Nevadí.Našim zákazníkům nabízíme možnost expresní výroby snubních prstenů do 14 dnů od přijetí objednávky.

Chci vědět více...

Rytina do prstenů zdarma

Do všech prstenů standardně nabízíme zdarma rytinu dle vašich přání ve 3 fontech.

Chci vědět více...

Celoživotní servis zdarma

Ke všem prstenům standardně nabízíme celoživotní záruku a servis 1x za 2 roky zdarma (obnovení povrchové úpravy, rhodiování).

Chci vědět více...

Brilianty nejvyšších kvalit s certifikátem

Klademe skutečně velký důraz na kvalitu briliantů, používáme výhradně brilianty čistoty VS, VVS a IF a barvy G, F, E a D.

Chci vědět více...

Pobočka Brno

Koliště 278/63, Brno

Pondělí 9:00 - 17:00
Úterý 9:00 - 17:00
Středa 9:00 - 17:00
Čtvrtek 9:00 - 17:00
Pátek 9:00 - 17:00
Sobota dle domluvy
Neděle ZAVŘENO